Akılcı Sadelik

bk ik IMG_0984Sevgili Arkadaşımız Didem ve başarılı ekibi bu sene İnsan Kaynakları Zirvesinde ‘smart simplicity’ temasını işlemeye karar vermişlerdi.  Konferans öncesi Mudo Collection ‘ a çok iyi uyan bu temayı nasıl destekleyebiliriz diye çalıştık. Hem güzel bir konferansa dahil olduk hem de keyifli bir deneyim yaşadık.

IMG_0987Konferans EşBaşkanları pozitif enerjisiyle ülkemiz için zor geçen günlerde bile saygımızı ve motivasyonumuzu koruyarak güzel çalışmalara imza atılabileceğiniz gösterdiler. İkinci günün başında herkesin tanımasa da yanındakine bakarak ‘iyi ki varsın’ demesi ve saygı duruşu duygusal bir başlangıç oldu.

Sabah CEO panelinde şirketimizde sadeleşerek daha hedefe yönelik hızlı koştuğumuzu; öğleden sonra da Ömer grip olunca onun yerine Gamze ile ‘akılcı sadelik’ modaya nasıl uyarlanabileceğini konuştuk. Takımların ya da elbiselerin altına  giyilen sneaker konusunu masaya yatırdık. ‘ Çocuk da yaparım kariyer ‘ de modelinde kadınlarımızın şu aralar en çok istediği ‘stil sahibi kadın’ olma yolunda hangi adımlar atılması gerektiğini Gamzecim güzelce anlatmış oldu.

IMG_0980 gamzebk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *