Neye niyet neye kısmet !!!

Geçen hafta çarşamba günü İstanbul’a #DamlaTunc düğünü ve iş görüşmeleri/organizasyonlarına kaldığım yerden devam etmek için gelmiştim. Elbisenin son provası , özelenen dostların buluşması derken o gün çok hızlı geçti. Perşembe sabah iş görüşmesi planlanandan uzun sürünce #gelinalma faslını kaçırdım. Kuaförüme uğrayıp hızla Les Ottomans’a hazırlık aşamasına dahil olmaya gittim. Öğleden sonra 3’ten gece 3 ‘e kadar dolu dolu çok güzel bir düğün günü yaşadık. Herşey planlandığı gibi gitti ve şaşmayınca çok keyif aldık.

Cannot get other user media. API shut down by Instagram. Sorry. Display only your media.

Cuma günü de iş toplantıları / görüşmelerine 12’den itibaren devam edip akşamüstü düğün için Dubai’den gelen Accenture’daki en sevdiğim yabancı dostum Rafaella ile akşamüstü içkisi için ANY’de buluştuk. Keyifli bir saatten sonra planlandığı gibi yemeğe Sur Balık’a geçtik. İstanbul’un ne kadar güzel olduğunu bol bol konuştuğumuz bir akşamken hiç beklemediğimiz kulaklarımıza inanamadığımız bir haber ile hayatımız karardı. Cuma saat 9 sonrasının anlatılacak çok bir yeri yok. günlerdir okuyoruz tartışıyoruz izliyoruz her kanaldan. Benim açımdan Rafaella ve onun Ürdün’lü Avukat arkadaşı Linda’yı Türkiye’de hırpalanmadan kendi evlerine nasıl göndereceğimi mi düşünsem ülkemin başına gelenlere mi üzülsem arasında sürekli gidip geldiğim kötü anılarla dolu. Onları otellerine bırakıp Acıbadem’e döndüğümüzde apartmanımızn dibinde muhtarımız dahil o gece 13 sivilin öldürüldüğünü öğrendik. beraberlikÜniversitedeki en yakın arkadaşlarımdan birinin iş seyahati dönüşü havalanında geçirdiği gecenin ayrıntıları ile oturup ağladım. İstanbul haftası için niyetimin şaştığı ve kısmetimize çıkanlarla allak bullak olduğumuz bir hafta sonu oldu. hafta içi de toplantıları sürekli güvenlik önlemleri ile yer değişikliği ya da gün değişikliği ile kaydırıyoruz.

Herşeye rahmen hayat devam ediyor ve edecek. 10 günlük maraton için geldiğim cumartesi döneceğim İstanbul’da inşallah kalan günler daha anlamlı geçer.

Allah’ ım herkesin gönlüne göre ver …

Canım Ülkem için de birlik, beraberlik , huzur ve BARIŞ dolu günler …

Cannot get other user media. API shut down by Instagram. Sorry. Display only your media.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *