Barış Günay’ın Unutulmaz Yaz Tatili

Barış Günay bu sene ilk defa yanında ben olmadan okullar biterken anneannesi ile Amerika’ya gitti. Anneannesi ingilizce bilmediğinden, bizimki de 3-4 senedir ders alsa da konuşmayı sevmediğinden güvenlik ve diğer havalanı süreçlerini nasıl halledecekleri konusunda endişeliydim. Annem diyabet konusunda deneyimliydi bizim uzaktan takibimizle ama saat farkı sebebiyle biraz endişeleniyorduk.

Giderken Chicago’daki fırtına yüzünden uçak 3 saat 20 dakika rötar yaptı. Anneannesine çeviri yapan oğlumuz olan biteni anlar düzeydeydi. THY uçak Chicago’ya geç varınca tüm transfer uçakları kaçanları otele yönlendirince bütün gece uykusuz olacakları takip eden bizler rahat bir nefes aldık. Ertesi sabah Cincinati’ den araba ile yola çıkan teyzesi Berna ve ailesi bizimkilere öğlene doğru ulaştı. Fırsattan istifade oy kullanıp küçük bir şehir turu yapan kafile gece evlerine döndüler.

3 hafta kuzenleri ile dolu dolu geçiren oğlumuz bu sabah evine döndü. Gönlümüzün efendisinin dönüşüyle bizim de yüzümüz güldü. İlk defalarla dolu bu güzel tatil iyiki yaptılar diyerek bizim için de muhteşem bir anı oldu.

İyiki varsın Süper anneanne Zehra ve Berna Teyze…

Cannot get other user media. API shut down by Instagram. Sorry. Display only your media.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *