Ailem / My Family

Aile benim için herşeydir.

Antalya’ da çekirdek aile dışında da küçüklüğüm hep Günay teyzemin ve annemlerin etrafında geçtiğinden kocaman bir aile ile büyüdüm. 4 kızkardeşim ve Günay Teyzemin kızları olan 2 yakın kuzenim ile 6 kızkardeş gibi büyüdük. Ara sıra diğer teyzemler , kuzenler, komşularında resmin içinde olduğu cümbüş hep vardı. Yalnızlığı sevmememi hep buna bağladım. DNA’ma işledi hep birlikte cümbür cemaat yaşama hali. Ailem her zaman en büyük destekçim oldu. Rahmetli Günay teyzemin ve annemin hakkını hiç bir zaman ödeyemem. Onların sevgisine ve güvenine layık olmak için hep iyi bir insan olmaya çalıştım.

Akdeniz ve Karadeniz karışımı 4 kızkardeşin en büyüğüyüm. Babamın babası Trabzon Çaykara Tüfekçi’den Samsun Bafra’ya yerleşmiş. Babannem ‘de Samsunlu’ ydu. 20 li yaşlara kadar ailesiyle yaşayıp babasından motor tamirciliği mesleğini iyice öğrendikten sonra İzmir’e yerleşmek için yola çıkar. Otobüste yanına oturan Antalya’ lı adam şIMG_6794ehrini öve öve bitiremeyince ikna olup yönünü değiştirir. Antalya’da annemin babasının dükkan kiracısı olunca annemle yolları kesişir. Akdeniz ruhuna, karadeniz tezcanlılığına sahip olarak iki tarafında izlerini taşımaktan memnunum.

İlkokul ve ortaokulu Antalya’da normal okullarda, liseyi İzmir Fen Lisesi’nde okuduktan sonra üniversite için Ankara Bilkent Endüstri Mühendisliğine girdim. Ankara sonrası da işin merkezi olarak yolum İstanbul’a düştü.

Okul sonrası yoğun çalışma ve seyahat temposu hiç düşmedi. 25 ‘ten fazla ülkede 100’de fazla projeler yapıp 16 senelik danışmanlık hayatımı zirvede partner olduktan sonra bırakıp CEO’luk macerasına atıldım.

Kendi çekirdek ailemi kurma hayalim Burak’ la tanıştıktan sonra gerçekleşti. 2008 Aralık’ ta Barış Günay, 2010 Aralık’ta da Burak Güney doğdu
. Hayatımın anlamı bu yakışıklıların bana kattığı güçle yoluma eskisinden daha sağlam adımlarla devam ettim. O yüzden hep derim ki : AİLEM OLMADAN ASLA

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *